O firmie

Od blisko 30 lat zajmujemy się produkcją materiałów powlekanych. Dostarczamy nasze produkty dla branży meblarskiej, motoryzacyjnej, kaletniczej i odzieżowej. Nasze doświadczenie w produkcji materiałów powlekanych gwarantuje jakość, powtarzalność, a także możliwość elastycznego dostosowania do potrzeb klienta.

Firma rodzinna

Tagrel powstał w 1992 r. jako przedsiębiorstwo rodzinne, w okresie intensywnych przemian gospodarczych w Polsce. Od samego początku działalności zajmujemy się produkcją materiałów powlekanych dla potrzeb przemysłu meblarskiego i motoryzacyjnego. Nasza siedziba mieści się w Płocku, naszym rodzinnym mieście, położonym w centrum Polski i Europy, co gwarantuje łatwość operacji logistycznych w dowolnym kierunku. Stawiamy na długoterminowe relacje z naszymi klientami, którzy razem z nami przez dekady rośli. Wspólnie zaczynaliśmy jako małe, lokalne przedsiębiorstwa, aż do dzisiejszej pozycji: zakładów z nowoczesnym parkiem maszynowym o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.

Naszymi klientami są producenci mebli tapicerowanych, producenci wyposażenia motoryzacyjnego, producenci galanterii, a za pośrednictwem hurtowni tapicerskich w całym kraju również szewcy, tapicerzy i kaletnicy.

Od wielu lat firma Tagrel dostarcza swój towar do krajów Unii Europejskiej oraz na rynki wschodnie.

Przez blisko 30 lat w firmie Tagrel gromadziliśmy doświadczenie na temat procesów chemicznych przy produkcji materiałów powlekanych, organizacji produkcji, logistyki i potrzeb firm z którymi współpracujemy. Jesteśmy w ścisłej czołówce polskich producentów materiałów powlekanych i liczącym się graczem w Europie Środkowej.

Dlaczego my

Doświadczenie

Zajmujemy się produkcją skaju od 1992 roku, odbiorcami naszych produktów są zarówno hurtownie tapicerskie, jak i producenci mebli tapicerowanych, producenci wyposażenia samochodów i wiele innych firm

Bogata oferta

Standardowo oferujemy 18 wzorów w szerokiej gamie kolorystycznej w różnych wersjach wykończenia (drukowanie, lakierowanie, kalandrowanie, czyli wytłaczanie) oraz na różnych nośnikach (dzianina, tkanina)

Elastyczność

Jeżeli klient potrzebuje materiału spoza naszej oferty, dzięki dostępnym technologiom, jesteśmy w stanie wyprodukować dowolny kolor w połączeniu z różnymi nośnikami, różnymi poziomami niepalności, wytłoczeniami i rodzajami wykończenia

Szybkość

Dzięki położeniu w centrum Polski i Europy, umowom z doświadczonymi operatorami logistycznymi, wydajnej linii produkcyjnej i odpowiednim stanom magazynowym jesteśmy w stanie szybko realizować zamówienia nawet 24 h

Jakość

Dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi producentami surowców, doświadczeniu oraz nowoczesnemu laboratorium zapewniamy stałą jakość naszych produktów.

Stabilność

Jesteśmy firmą rodzinną, o stabilnej pozycji na rynku. Z naszymi klientami budujemy partnerskie, wieloletnie relacje, wspierając rozwój ich biznesu.

TOP

Search tagrel.pl

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)

dodaj do listy zobacz listę wybranych